Need for Beer 2009

2. ročník tradičního výletu z Kerska do Nymburka NEED FOR BEER Kersko
se konal

v sobotu 9.5.2009

Sponzoři akce byli:

Pivovar Nymburk

Restaurace Hájenka

Postřižibský pivovar Nymburk

Zastávka Trasa Mapa
Start Kersko U pramene cca v 9:30 odstartovalo od pramene 41 borců 1
Restaurace v Ostré letos byla kvůli nám restaurece otevřena dříve a výtečná Stella Artois byla v dostatečném mnužství pro všechny 2
Zřícenina Mydlovary prohlídka zříceniny - letos horskou prémii nevyhrál nikdo 3
Oběd v Nymburce v restauraci Starý Nymburk
K obědu se podával gulášek pro všechny, někteří si přiobjednali řízeček případně sladkou tečku 4
Pivovar Nymburk Tak podrobný a erudovaný výklad o výrobě piva jsem ještě nikdy a nikde neslyšel. Exkurze se povedla a pivo ze skllepa nám chutnalo.
5
Průjezdní Hostinec u Kyselů Stejně jako vloni jsme navštívili průjezdní restauraci u Kyselů v Pístech  
Hotel Modrá Hvězda Hromadná runda zelené 6
Cíl Kersko restaurace Hájenka Konzumace soudku specielního nefiltrovaného Nymburského ležáku, opékání buřtů..., a nevázané veselí až do roztrhání těla 8


Nutno říci, že letošní ročník se opět vydařil. Pouze se peleton na závěr trochu roztrhal, ale příště budeme jistě opatrnější. Fotky z výletu jsou zde : http://kersko.rajce.net/Need_for_Beer_2009. Vzhledem k nedostatečným zásobám zelené v Haájence nám do dalšího ročníku zbylo 630 Kč. Vše si můžete prohlédnout v přiloženém vyůčtování.
 

Přípravný výbor:

Ředitel závodu Sportovní ředitel Ekonomický ředitel Tiskový mluvčí Veterinární dozor
Luděk ZITA Petr Průša Monika Pouzarová Zita Čáková Kristýna Zitová

Who will listen to a concert,

Who will listen to a concert, North Face Jackets Outlet, of Wang Jie, Longchamp Paris, and Yu tears, of nostalgia trip, will be a blessing for, Gucci Outlet, the hot summer and ecstatic, Coach Factory Online, once for friends, Burberry Outlet, and sentimental romance, Ralph Lauren UK, will be for a long-awaited, Coach Outlet, reunion does not drunk return, Polo Outlet Online, how much passion, Michael Kors Outlet, and difficult moments, Canada Goose Outlet, his own covered with mill edges, Coach Purses Outlet Online, lost his best, North Clearance, those who have been ignored, http://www.guccivshoesfactory.com/, by the vulgar, Polo Lauren Ralph, reality of youth ah, MCM リュック, those pure idealism and vision ah, Gucci Shoes Outlet, I do not know, Marc Jacobs Outlet Online, when to actually be, Coach Factory Outlet Online, covered with dust into years, Coach Purses Outlet, of ruthless thin bookmarks, for a long time, Michael Kors Outlet Online, has forgotten to open, Cheap Hollister UK Online, this is a forgotten era, UGG Boots Sale, subject look back, Coach Outlet Online, adrift.